Fakülte/Bölüm Koordinatörleri

MEVLANA BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ
 
Adı- Soyadı Bölümü
Doç. Dr. Selcan Külcü Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Ahsen Yalın Tirebolu İletişim Fakültesi
Dr. Öğr. Üyesi Esra Gökçen Kaygısız İşletme Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Levent Memiş Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Dr. Öğr. Üyesi Murat Özdemir Maliye Bölümü
Arş. Gör. Dr. Hacı Mevlüt Karataş Ekonometri Bölümü
Arş. Gör. Özlem Zeybek İktisat Bölümü
Arş. Gör. Tolga Çıkrıkçı Uluslararası İlişkiler Bölümü
Öğr. Gör. Ebru Türk Yabancı Diller ve Kültürler Bölümü Çevirmenlik Programı
Dr. Öğr. Üyesi Fulya Aydın Temel Çevre Mühendisliği Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Songül Fiat Varol Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Dereli Harita Mühendisliği Bölümü
Öğr. Gör. Erkan Güler Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Ali Yılmaz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Levent Şen Gıda Mühendisliği Bölümü
Dr. Üyesi Yasemin Baran İnşaat Mühendisliği Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Ayfer Çalış Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Dr. Mustafa Özyurt Rekreasyon Yönetimi Bölümü
Arş. Gör. Mustafa Kemal Özkul Müzik Bölümü
Dr. Öğretim Üyesi Eray Alaca Sosyal Bilgiler Eğitimi
Doç. Dr. Sedat Maden Türkçe Eğitimi
Arş. Gör. Abdullah İhsan Aral Fen Bilgisi Eğitimi
Dr. Öğr. Üyesi Nazım Kuruca Sınıf Eğitimi
Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Ültay Okul Öncesi Eğitimi
Dr. Öğr. Görevlisi Zülüf Öztutgan Müzik Eğitimi
Dr. Öğr. Üyesi Serpil Yayman Ataseven Resim-İş Eğitimi
Dr. Öğr. Üyesi Necla Dönmez Usta Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Öğr. Gör. Ahmet Gürsoy Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Arş. Gör. Sinem Aydın Biyoloji Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi İnci Demirağ Turan Coğrafya Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Çelik Fizik Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Nurgül Okur Bekar İstatistik Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Arslan Kimya Bölümü
Dr. Öğretim Üyesi Hande Günay Akdemir Matematik Bölümü
Doç. Dr. İlknur Meşe Sosyoloji Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Güngör Tarih Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akif Korkmaz Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Hafize Özdemir Alkanat Hemşirelik Bölümü
Öğr. Gör. Aşkın Tekin Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
Öğr. Gör. Bülent Akdemir Finans Bankacılık ve Sigortacılık
Öğr. Gör. Ayla Silay Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
Öğr. Gör. Hakan Özdabak Pazarlama ve Dış Ticaret
Öğr. Gör. Güngör Barutçuoğlu Muhasebe ve Vergi
Öğr. Gör. Alper Akgün Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri
Öğr. Üyesi Barış Bölük Yönetim ve Organizasyon
Öğr. Üyesi Abanoz Küçük Eğitim Fakültesi